Diskuse ke článku: Napojování topidel - práce pro kamnáře i kominíka

Autor článku: Cech kamnářů ČR
Plné znění článku: Napojování topidel - práce pro kamnáře i kominíka
Anotace článku: Kde začíná a končí práce kamnáře a kde práce kominíka, je informace, která dosud není zakomponována ve stávajícím zákoně. Kdo dodává výpočet spalinové cesty pro revizi – revizní technik, nebo ten kdo, topidlo napojil?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Praxe
Autor: Karel Bradáč
Datum: 20.08.2016 13:32 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117826
reakce na ...
V praxi to vypadá následovně: kdo první se k reklamaci dostane, svaluje vinu na toho druhého (nepřítomného). Zažívám to stále opakovaně u těchto "komických" dvojic: kamnář vs. kominík, topenář vs. elektrikář, topenář vs. revizák, topenář vs. dodavatel paliva, apod. Je nutné chtít reference. To se hned tak nezlepší, je to v lidech.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czProč vytápět elektrickými radiátory?Jak v létě zalévat zahradu? Zavlažujte zahrádku kvalitní vodou z čistírny STMHModerní bydlení v panelovém bytě: Plánování a průběh přestavby (1. díl)Jak poznat poškozené stavební dříví, jak se projevuje dřevokazný hmyz a houby