Schody ze ztraceného bednění

Rubriky:

Reklama
MT Milan ToJeJedno @milan.tojejedno před 4 roky30.09.2019 12:49:00
Schody ze ztraceného bednění

Může mi prosím někdo napsat přesný postup, respektive mě opravit v mém plánovaném postupu?
Mám betonovou desku = dno bazénu. Výška 15-20cm, 2 vrstvy sítí + nylonová vlákna, takže si myslím, že s váhou by problém být neměl. Původně jsem chtěl schody jiné, ale bohužel z toho sešlo.
Teď bych chtěl tedy postavit schodiště 4 stupně, výška 120cm a použil bych ztracené bednění 50x25x30.
1) navrtám beton a zasadím roxory aby postostupně šly až do nejvyššího stupně - nebo stačí krátké na jednotlivé bloky? Kolik svislých na blok?
2) podklad ošetřím adhézním můstkem a první bloky k podkladu přidělám jak? Betonem nebo na lepidlo?
3) vyplním spodní část a musím vyplnit celý blok betonem, nebo stačí jen frakcí 4-8, udusat a nechat cca 7cm+ na vrchní desku, kterou dobetonuju
4) zbytek "dočistit" jak? Lepidlem (vydrží ve vodě - mělo by) nebo opravnou hmotou na beton? Myslím boky atd.

Děkuju

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.