Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Zapojení voládání čerpadla

Autor: Petr Havlíček
Datum: 01.10.2019 19:35
uživatel: 130963

Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2 obrázek č. 3
Zdravím,

mohl by někdo poradit s elektrickým zapojením zařízení HYDRO-TECH od Aquacupu? Kabely a vše je připraveno. Vím, který kabel přijde kam (ze zásuvky do horních 3, dále k čerpadlu do spodních tří), jen si nevím rady se zapojením jednotlivých barevných žil. Normálně bych to zvládl, ale zde v návodu využívají pro mě neznámých označení (U, V, E atd.). Přikládám fotografie. Pokud někdo ví, ocenil bych nasměrování jako úplně nahoře ten, pod ním ten atd. U horních tří předpokládám dle nákresu pořadí modrý, hnědý, zelenožlutý. Správně? Ale jak u spodních tří, ta zbylá označení mi nic neříkají. Vím, že by to měl zapojit elektrikář, bohužel můj dvorní elektrikář je nyní nemocen a na zapojení spěchám. Jedná se o 230 V. Děkuji za případné rady. Petr

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Petr Havlíček01.10.2019 22:00
Petr Havlíček01.10.2019 20:24
Bob Svaton01.10.2019 20:17

Datum: 01.10.2019 20:17 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 130864
reakce na ...
N je jasna, L je jasna, PE je jasne taky. dva draty do motoru taky. co na tom chcete radit?

Datum: 01.10.2019 20:24 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Když je to tak jasné, mohl jste to napsat místo vaší zbytečné poznámky. N je jasné, L je jasné, PE je jasné. Ten spodek mně prostě jasný není, jinak bych se asi neptal. Ten spodek bych zapojil (ze zhora dolů) zelenožlutý, hnědý, modrý, ale než bych se zabil, nebo to zku*vil, to se raději zeptám. Díky

Datum: 01.10.2019 22:00 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Mohl byste mi, prosím, potvrdit moji domněnku, pokud je Vám to jasné? Děkuji

"N je jasné, L je jasné, PE je jasné. Ten spodek bych zapojil (ze zhora dolů) zelenožlutý, hnědý, modrý."

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama