Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Aukce zvyšují podíl na změnách dodavatelů

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce, podle tiskové zprávy eCentre
Plné znění článku: Aukce zvyšují podíl na změnách dodavatelů
Anotace článku: Z více než 4 milionů domácností v České republice si stále jen 10 % z nás uvědomuje, že můžeme ovlivňovat své ceny elektřiny a plynu a snižovat tak své náklady. Češi mění dodavatele málo, ale čím dál jednodušeji. Stále častěji využívají aukci.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Luboš Votípka
Datum: 31.08.2016 23:13 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 123259
reakce na ...
Změna dodavatele skrze aukci mi přijde jako nejlepší způsob, jak se dostat k lepším podmínkám. Osobně teda nemám zkušenosti přímo s eCentre, ale vyzkoušel jsem si aukci od dTestu a i když řada lidí byla zprvu morálně popíchnuta tím, že Euro Easy Energy bylo nově pod Bohemií, tak mně to bylo a je úplný buřt. Důležitá je pro mě vysoutěžená cena a ta se ani po změně majitele nijak nezměnila, což je pro mě privilegiem. Takže určitě energetickou aukci můžu doporučit, pokud se chystáte měnit dodavatele, cenově to vychází ještě mnohem líp, než při běžné změně.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama