Kotel Buderus na tuhá paliva

Rubriky:

Reklama
PP Petr Penc @petr.penc859 před 4 roky05.10.2019 17:27:00
Kotel Buderus na tuhá paliva

Dobry den. Mam Aut.Kotel Buderus G221 Lugano 32kw na TP uhli ořech2 a používám uhlí Bilina.
Kotel Buderus je ca.6 let starý ale v úplně cistounke nové kotelně a po 5 letech mi odešel Ventilátor. Loni jsme ho vyměnili a cela mínila topná sezóna byla super? teď/dnes před topnou sezónou mi odešel Modul/Řídící jednotka ST-704 z PID regulační algoritmus. Po ručním roztopení mi to stále ukazuje chybu ...."příliš vysoká tepl. mosfet" a tím pádem omezuje Ventilátor. Otázky 3 tedy zní?
- vypl jsem PID (regulační algoritmus) a přešel na ruční Automat. Po vypnutí PID, neuškodí to Kotli a chodu kotle?
- nebude větší Spotřeba uhlí když se vyplo PID?
- a třetí otázka: Nevíte o někom kdo umí opravit Modul/Řídící Jednotku ST-704 z PID?
Nová řídící jednotka stojí majlant. Našel jsem mladíka v Mělníku, který je ochoten Modul/řídící jednotku za 1500kč opravit do 1h. Ale ja jsem ze Susice.Okr. Klatovy.Plzeňský kraj...blíže k Jihočeském Kraji. A mladik z Melnika a plus ho neznam atd atd.
Prosím poradit. Kontakt na mě je: 603930507
Děkuji Petr

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.