Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

zateplení štítů

Autor: Kateřina Průchová
Datum: 09.10.2019 19:42
uživatel: 131021


Dobrý den,
ráda bych Vás touto cestou požádala o radu.
Koupili jsme hrubou stavbu v řadové zástavbě, převzali jsme projektovou dokumentaci a stavební povolení. V projektu je počítáno se zateplením, nicméně až teď jsme si všimli, že není na nákresech zakresleno zateplení štítu. V poznámce pod čarou je uvedeno, že zdi o tl. 30 cm budou zatepleny polystyrenem o tl. 15 cm (onen štít). Narážím na problém- štít se nachází nad úrovní sousedovic střechy. Zateplení by tedy zasahovalo nad jeho střechu - čili jeho pozemek. I Není s nimi rozumná řeč, a i když jim reálně nehrozí žádné omezení, nechceme riskovat, že zateplíme a budeme muset strhnout. Zevnitř lze zateplit pouze část (půdu a chodbu), stěna jednoho pokojíčku nelze - pokoj je tak malý, že by z něj nic nezbylo. Doporučili byste nějaké řešení, jak se s touto situací vypořádat?
Děkuji za Váš čas a případně podněty.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama