Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Dvířka pro psa/kočku

Autor: Jiří Toušek
Datum: 22.10.2019 21:07
uživatel: 129346


Budu mít trochu netradiční dotaz. Během rekonstrukce se k nám "nastěhovalo" velmi šikovné kotě co loví jednu myš za druhou. A tak jsme se rozhodli koupit zvířecí dvířka, která se montují do stávajících dveří od značky Trixie. Když přišly, byl jsem velmi zklamaný, že ačkoliv samotná dvířka vypadají, že mají po obvodu pohyblivé části gumové těsnění, nedotýká se dané těsnění ani v jednom místě statické části dvířek. Jednoduše řečeo okolo celého průchodu je mezera asi 1 mm, kterou by v zimě dost slušně táhlo a to se mi nechce ani instalovat. Máte někdo tip jak a čím dvířka snadno zatěsnit, aniž by se znemožnil přístup kočce? Nebo máte tip na nějaká "zateplená" zvířecí dvířka, která v zavřeném stavu alespoň trochu těsní? Děkuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama