Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Revize připojení čerpadla a hlídání hladiny

Autor: Jiří Šašek
Datum: 26.10.2019 08:25
uživatel: 131121


Dobrý den, jsem z Příbrami a potřeboval bych doporučit někoho, kdo mi z reviduje připojení čerpadla ve vrtu + elektroniky na hlídání hladiny. V současné chvíli máme dva prodejny v nepravidelných intervalech nám vypne čerpadlo ve vrtu a už nenaskočí. Řešíme to tak, že vytáhneme ze zásuvky krabici, kde je "hlídání hladiny" a následně pak všechno běží normálně. Někdy hodinu, někdy celý den. Čerpadlo máme obyčejné Uniqua Aqua s nějakou rozběhovou krabicí. Dříve jsme měli Grundfos a myslím, že problém s vypínáním jsme neměli. Nevím, jak přesně by mělo fungovat hlídání hladiny, ale podle mě, kdyby byl problém s nedostatkem vody, tak hlídání hladiny čerpadlo vypne a následně, když se voda doplní, tak by mělo zase vše fungovat nebo to tak není? Předem děkuji za doporučení někoho šikovného, kdo by k nám do Příbrami dojel...

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama