Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Vlhkost za kuchynskou linkou

Autor: Michal Koudela
Datum: 27.10.2019 20:01
uživatel: 131124


Fotogalerie:

Dobry den,potreboval bych radu ohledne vlhkosti za kuchynskou linkou ktera se velmi rychle rozjela po ,,preteceni drezu,, a rozliti za linku. potom co zacala byt velmi citit vlhkost ve skrinkach sem jednu vytahl a za ni vypadala zed viz foto. Myslim si ze tam je problem s vlhkosti sam o sobe (ten ale nemuzu resit aktualne stavebnimi zasahy)a preteceni drezu tomu jen pomohlo,potreboval bych poradit ,jednoduche rychle a levne,klidne i kratkodobe reseni vlhkosti a zapachu s tim spojeneho,aktualni problem nastal po 5 letech od rekonstrukce a montaze linky.
zed oskrabat a aplikovat sanacni omitku? natrit mikostopem? pouzit nejakou penetraci? linku bych mohl predstadit aby vic dychala zed,ale musel bych samozrejme vymenit kuchynskou desku za hlubsi .

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama