Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Elektrokotel rejnok kape voda

Autor: Jiri Zapotocky
Datum: 03.11.2019 05:21
uživatel: 131172

Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2
Koupil jsem si domek je tam kotel rejnok prisel jsem jednoho dne dom a tekla nej voda vse jsem zastavil resetoval ale ted uz jen kape. Poradi nekdo? Prilozim foto z ceho kape voda je to ta prusvitna hadicka dekuji za radu

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 03.11.2019 11:31 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126740
reakce na ...
Jestli to nekape moc tak to není žádná tragédie. Je to aut. odvzdušňovák, asi budete muset po čase dopustit vodu. Při poklesu tlaku v systému by kotel přestal topit. Standardně se tam ta hadička nedává a je tam čepička, která by tu netěsnost zavřela. Když by byl použitý ventil se zpětnou klapkou tak se dá vyměnit bez úniku vody z topeni to si nebude váš případ. Podle závitu to může být 1/2 nebo 3/8 to se z fotky nepozná možná, kdybyste změřil ten 6 hran.
nějaký odkaz
https://www.akvinaservis.cz/odvzdusnovaci-ventily/704-automaticky-odvzdusnovaci-ventil-plovakovy-odvzdusneni.html

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama