Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Plechová krytina

Autor: Miroslav Mráz
Datum: 05.11.2019 10:57
uživatel: 130277

Zdravím , budu dávat na barák při rekonstrukci plechovou krytinu . Ale vůbec nevím jakého výrobce ? SATJAM , Bratex, Lindab,Comax,... z jakými výrobci máte zkušenosti a jakého výrobce by jste doporučili ? Děkuji

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Petr Švec08.11.2019 13:07
Radek Vrubel07.11.2019 20:08
Marek Bednar05.11.2019 16:29

Datum: 08.11.2019 13:07 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 119517
reakce na ...
Mám na domě již pět let Lindab Ideal s povrchem premium. Zatím bez jediného problému... barva i lesk původní.
Uvidíme, co přinesou další roky, zatím spokojenost.

Autor: Radek Vrubel
Datum: 07.11.2019 20:08 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 131197
reakce na ...
Zdravím, zvolil jsem Blachotrapez vzor Germania (imitace tašky) v matné barvě. Mám ji teprem od května, takže na nějaký závěry brzo. Ale myslím, že bude patřit mezi ty kvalitnější a hlavně obchodníci s tímto výrobcem jsou spokojeni. Jak s objednáním, tak případnou reklamací nebyly údajně žádné problémy..

Autor: Marek Bednar
Datum: 05.11.2019 16:29 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 110950
reakce na ...
Na svuj dum jsem nedavno zvolil Finskou znacku Ruukki, ktera spada pod Svedsky SSAB, coz jsou Svedske ocelarny a ted si presne nepamatuji zda mi ridic rikal, ze vozi svitky ze Svedska nebo Finska do Polske fabriky, kde ty svitky lisuji a nasledne se stresni pasy rozvazi do okolnich statu. Mam Svedskou ocel na aute a to je uplne jina liga VS rezaty plechovky od Skodky :-)

Modelovou radu mam classic z duvodu nizkeho sklonu strechy. Bratr ma 4 rokem Ruukki Finneru, ktera z dalky vypada jako palena taska.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=59&v=LlK93H-CU_A

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama