Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

sleva - montáž oken

Autor: Radek Velecký
Datum: 14.11.2019 12:07
uživatel: 131242


Dodavatel instaloval okna a nedal vnitřní A P U lišty kolem oken, které byly naceněné a zaplacené.

1) Kromě estetického (napojení oken a zdi, menší či žádný výskyt prasklin) má absence těchto lišt ještě nějaký funkční dopad?

2) Dodavatel to chce vyřešit pouhým vrácením peněz za lišty (a práci kolem?), cca 9000 Kč. Opravovat to v tuto chvíli nechceme (montáž oken / reklamace prací už tak proběhla na X-krát a jsou s tím spojeny velké časové a finanční náklady z naší strany) a protože prostě potřebujeme bydlet. Nicméně jeho řešení se nám nezdá fér. Jakou slevu je reálné požadovat?

11 běžných oken v rodinném domě.

Předem děkuji za odpověď. Nejlépe jednoduchou, pro laiky :-)

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Vladimír Buk
Datum: 19.11.2019 19:44 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100029
reakce na ...
Pane Radku, neosazené vnitřní APU lišty, nemají na funkčnost nových oken naprosto žádný vliv, je to otázka pouze estetická. Nelze bez foto posudit jak vypadá zapravení okenní spáry v interieru. To co píše autor jedinného příspěvku k Vašemu dotazu se vůbec netýká interierových APU lišt. Požádejte o slevu.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama