Dakon dua 24

Rubriky:

Reklama
RG Roman Gut @roman.gut před 4 roky20.11.2019 22:09:00
Dakon dua 24

Zdravím, poptávám radu kdyby někdo věděl: Dnes u mě byl revizní technik z eonu na servis kotle po několika problémech kdy vymenil membránu a pretesnil ventil na dotlakování, kotel vypínal poté zkoušel vyměnit u tricestneho ventilu jak říkal nos ale tím to nebylo tak tam vrátil starý a odvzdušnil , kotel jede hřeje jak vodu tak i topení , ale vyskytl se problém že jde z něj nějakej zvuk zatím uplně neověřeno ale myslím si že zvuk začne když jsem měl puštěné topení a pak jsem pustil vodu , po zastavení vody zvuk začne viz přikládám video zvuku

https://www.youtube.com/watch?v=3ZgCUH8V…

Po té co dam kotel do polohy vypnout to přestane a když se nhodí znova a sepne termostat tak jede bez zvuku a zase začalo když jsem pustil vodu ( zkoušeno 2x takže si myslím že by to mohlo mít souvislost ) raději jsem to vypnul než zjistím více . Pokud by někdo věděl byl bych vděčný za každou radu jestli okamžitě volat servisáka nebo ne . Předem díky

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

15 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.