Vstupní dveře do bytu v panelovém domě

Rubriky:

Reklama
LF Lubomír Fasora @lubomir.fasora před 4 roky04.12.2019 19:32:00
Vstupní dveře do bytu v panelovém domě

Dobrý den,

předem se omlouvám za případný laický dotaz mimo mísu. Matka se přestěhovala do panelového bytu po rekunstrukci, byt je v přízemí a máme problém s vchodovými dveřmi do bytu.
1. Zárubně byly bez prahu - bytový odbor toto komentoval, že byt byl určen jako bezbarierový. Toto bylo vyřešeno a práh byl namontován.
2. Vchodové dveře nemají kukátko - bytový odbor radil nechat namontovat kukátko na vlastní náklady.
3. a to hlavní. Vchodové dveře vypadají jako interierové, mají obyčené "vrutové panty", zvukotěsnot nulová atd. Mám možnost tyto dveře nějak napadnout? Dočetl jsem se, že protipožární dveře by měly mít protokol o montáži a kontrole... Chystám se podat písemnou stížnost a potřeboval bych nějaké opěrné body.
Chtěl bych ať moje matka bydlí komfortně, ale permanentně se potýkám s alibismem.

Děkuji předem za rady.

S pozdravem Fasora

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.