Kotel na pelety + NETATMO

Reklama
VB Vlastimil Baťa @vlastimil.bata před 4 roky28.01.2020 13:55:00
Kotel na pelety + NETATMO

Dobrý den,
měl bych dotaz ohledně regulace vytápění.
Pořídili jsme dům a rozhodli jsme se vyměnit kotel na hnědé uhlí , za kotel na pelety.
Pořídili jsme kotel Dakon DOR 5F 18, který bude napojena na akumulační nádrž, plus bych chtěl jako zálohu elektrokotel.
Momentálně se snažím vymyslet ovládání topení. Rád bych kotel napojil na systém např. Netatmo, nebo Tado (případně jiný podobný systém) a na radiatorech měl termostatické hlavice a vše mohl řídit pohodlně na dálku.
Nikde jsem na internetu nic nenašel, je možnost toto nějakým způsobem vyřešit ? Představa je i taková , že z akumulace se bude přes léto ohřívat i TUV.
Napadlo mě jestli není možné dát ekvitermní jednotku a k té připojit netatmo. můžete případně poradit , která jednotka by toto uměla ?
Bohužel těmto věcem vůbec nerozumím a rád bych poprosil o radu.
V domě jsou klasické radiatory.
Snad jsem to popsal srozumitelně.
Děkuji za Vaše rady

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.