Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Nový dotační program na budování závlah, stavbu a obnovu rybníků

Autor článku: Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce
Plné znění článku: Nový dotační program na budování závlah, stavbu a obnovu rybníků
Anotace článku: Celkově má do roku 2022 na boj se suchem stát připraveno 28 miliard korun Kč. Zadržení vody v krajině je nejlepší způsob ochrany před suchem i povodněmi, ale způsobů jak pomoci krajině, půdě a vodě, tj. sami sobě, je celá řada.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
sucho letos ? Josef Zapletal20.09.2016 22:24
Re: Třeboňská Pardubická rybniční soustavaDagmar Kopačková19.09.2016 08:51
Třeboňská Pardubická rybniční soustavaVáclav Kopal17.09.2016 07:40

Příspěvky
Předmět: sucho letos ?
Autor: Josef Zapletal
Datum: 20.09.2016 22:24 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 105248
reakce na ...
Jen bych ke všeobecné hysterii ohledně sucha chtěl podotknout, že do konce srpna spadlo na našem území asi 97% průměrných srážek. Sucho je letos čistě regionální záležitostí a nic nenasvědčuje tomu ,že by se situace měla do budoucna výrazně měnit. Zásobování vodou funguje dobře a poslední 2 roky byly dobré i z hlediska celkové úrody obilovin. Celý problém sucha je imaginární strašák, který má vytáhnout z lidí více peněz a také odvést pozornost od skutečných neřešených problémů, které máme.

Předmět: Třeboňská Pardubická rybniční soustava
Autor: Václav Kopal
Datum: 17.09.2016 07:40 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117229
reakce na ...
Autorka a další zmínění pracovníci by se před napsáním článku měli seznámit s pojmy: Třeboňská a Pardubická rybniční soustava. Vše již bylo vynalezeno jen se stačí poohlédnout pár set let zpátky a aplikovat na dalších místech České republiky. To by ale Marian Jurečka a autorka přišli o své místo na slunci.

Předmět: Re: Třeboňská Pardubická rybniční soustava
Autor: Dagmar Kopačková
Datum: 19.09.2016 08:51 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 104471
reakce na ...
Dobrý den, máte pravdu a v článku je také uvedeno: "Mířím asi zpátky k pravdám našich otců a dědů..... Nicméně nemáme pokladnu Petr IV. z Rožmberka, je proto dobrá zpráva, že se ministr konečně zabývá také něčím jiným než obalováním domů polystyenem a dotace budou i na hospodaření s vodou, zdroje vody.... Jen mám obavu, aby se z toho nestala česká dotační klasika, tj. hlavně vyčerpat a skutek utek.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama