Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

zahradní domek - dílna - podlaha

Autor: Tomáš Neuman
Datum: 04.02.2020 13:42
uživatel: 131130

na zahradě mám zahradní domek co slouží k uskladnění věcí kolem domu, zahradní nářadí apod.

podlahou je zámková dlažba, obyč šedé kostky, podloží štěrk, dostatečná velikost podloží

přístupovou cestou je mírný svah taktéž ze zámkové dlažby.

zahradní domek je postaven vázanou konstrukcí usazen na patkách, celá konstrukce je jakoby ve vzduhu cca 3cm mezera mezi zámkovkou a palubkami

po čase samozřejmě řeším že při větších deštích je zámkovka vlhká a mám dilema co s tím,

po osobních konzultacích vesměs všichni říkají neuzavírat hermeticky, nechat dýhat. ventilační mřížku mám i ve vrchní části pod stropem

samozřejmě tak jak rychle to navlhne tak se ta dlažba vysuší, chápu když bych tam parkoval auto bylo by to ještě horší

přemýšlím jestli to nepřekrýt gumovou podlahou fortelock. dlažba nebude dýchat - vadí to?

vymýšlet zvýšenou podlahu ta takových plastových terčích? rošt prkna

nebo to neřešit?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 04.02.2020 13:52 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 131130
reakce na ...
Fotogalerie:
dlažba je ve spádu, ale přecejen na té betonové zámkovce je to ve chvilce vidět

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama