zahradní domek - dílna - podlaha

Reklama
TN Tomáš Neuman @tomas.neuman před 4 roky04.02.2020 13:42:00
zahradní domek - dílna - podlaha

na zahradě mám zahradní domek co slouží k uskladnění věcí kolem domu, zahradní nářadí apod.


podlahou je zámková dlažba, obyč šedé kostky, podloží štěrk, dostatečná velikost podloží

přístupovou cestou je mírný svah taktéž ze zámkové dlažby.

zahradní domek je postaven vázanou konstrukcí usazen na patkách, celá konstrukce je jakoby ve vzduhu cca 3cm mezera mezi zámkovkou a palubkami

po čase samozřejmě řeším že při větších deštích je zámkovka vlhká a mám dilema co s tím,

po osobních konzultacích vesměs všichni říkají neuzavírat hermeticky, nechat dýhat. ventilační mřížku mám i ve vrchní části pod stropem

samozřejmě tak jak rychle to navlhne tak se ta dlažba vysuší, chápu když bych tam parkoval auto bylo by to ještě horší

přemýšlím jestli to nepřekrýt gumovou podlahou fortelock. dlažba nebude dýchat - vadí to?

vymýšlet zvýšenou podlahu ta takových plastových terčích? rošt prkna

nebo to neřešit?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.