Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Územní plán města

Autor: Martin Horák
Datum: 08.02.2020 00:31
uživatel: 119820


Dobrý den,
obracím se se žádostí o radu. Vlastním RD v centru města, kdy bych v současné době chtěl tento dům předělat na bytový dům. V územním plánu města je nařízeno, že pro parkovací stání u bytových domů se stanovuje požadavek 1,5 parkovacího stání na 1 byt. Bohužel je pozemek který patří k domu malý a v současné době tohoto kritéria nelze docílit (maximálně 7 míst) . Pro parkovací a odstavná stání u rodinných domů se stanovuje požadavek 1,5 stání na 1 byt, 1 stání na 4 lůžka pro ubytování, pro ostatní zařízení
provozované v rodinném domě se stanovují normové požadavky na
parkovací a odstavná stání.
- odstavení vozidel (parkovací a odstavná stání) musí být na vlastním pozemku. Chtěl bych udělat v domě celkem šest bytů místo stávajících tří (využití podkroví). Dá se toto nesmyslné nařízení města nějak obejít???
Děkuji za odpověď M.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: bob svaton
Datum: 08.02.2020 00:46 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 131702
reakce na ...
v centru prahy jsme to nekolikrat resili stanim nad sebou

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama