Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

I - profil - překlad francouzského okna - polystyren ANO či NE?

Autor: Pavel Čejka
Datum: 14.02.2020 07:12
uživatel: 131917

Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2 obrázek č. 3
Dobrý den,
chtěl bych poradit zda jsem tento detail nevyřešil špatně. Postupoval jsem dle návodu od architekta s tím rozdílem, že zednicí při stavbě posunuli I profili více do interiéru.
Na I profil se zepředu pro vyplnění nalepil extrudovaný polystyren a zespudu nic. Celé je to přesíťované a v listopadu na to byla nahozena omítka.
Viděl jsem však provedení některých detailů tak, že i zespod na I profili někdo lepí extrudovaný polystyren.
Můj dotaz tedy je. Když tam ten polystyren nemám nebude mi v interiéru na tomto překladu kondenzovat voda? Nebude chladný?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Pavel Čejka14.02.2020 11:09
Jozef Homola14.02.2020 07:31

Datum: 14.02.2020 07:31 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100172
reakce na ...
https://kmbeta.cz/CZ/download/TechManual#section

Otevřte si druhý řádek a tam jsou řešení tepelných mostů. Pro váš případ by bylo vhodné doplnit náčrtem (od ruky) včetně nějaké kóty jaká je situace.

Autor: Pavel Čejka
Datum: 14.02.2020 11:09 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 131917
reakce na ...
Obrázek současného stavu v příloze. Zateplení tím fasádním polystyrenem ještě nemám, ale dle projektu jej mám zakresleno a chtěl bych jej realizovat.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama