Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

možný zátěk pod dlažbu ?

Autor: Jan Matěj
Datum: 14.02.2020 11:07
uživatel: 128645


Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2 obrázek č. 3 obrázek č. 4 obrázek č. 5 obrázek č. 6
Zdravím, mám problém s tím že mi v jedné koupelně nechce spára ve sprcháči vyschnout ani když se tam týden nesprchuji. v druhé koupelně je stejná dlažba a spáry vyschnou úplně do světla cca za hodinu.

Tak jsem si koupil měřič vlhkosti a když měřím tu dlaždici tak to na části pípá že tam je velká vlhkost kolem 3-4 , viz fotky.. v druhé koupelně je stabilně i hodinu po sprše všude stejná hodnota a to kolem 1.5 a to jak ve sprše tak v celé koupelně, tak si myslím že to má nějakou spojitost s tou napitou spárou která nechce vyschnout..

ten měřák má 4 nastavení měřených materiálů. potěr, omítka, a dřeva, měřil jsem to na potěr.

jinak odstranil jsem část silikonu u spádové lišty v problémovém místě abych viděl zda to neproniká tam ale nezdálo se, pod silikonem to nevypadalo napitě. tak jen aby jste nepsali že to tam zatíká tím místem které není zasilikonované teď a taky mi přijde zvláštní že přímo tam kde je ta spára nejvíce napitá tak přímo u ní to neměří velkou vlhkost, vše viz fotky.

co s tím ? rozdělat a nechat vyschnout ? koupelna je používaná teprve rok. díky za rady

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama