Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Stavba plotu z tvarovek BEST

Autor: Marek Kolda
Datum: 14.02.2020 14:47
uživatel: 114550

potřeboval bych poradit se stavbou plotu z hladkých tvarovek BEST. Plot bude na rovině, ze tří řad tvarovek, na tom po cca 2 metrech budou sloupky (4 ks na sobě), celkem tedy plot 140cm.
Jde mi o to, zda musím použít průběžné plotovky, nebo zda stačí na celý plot použít sloupové a nemusím tak objednávat další zbytečný druh platit za rozbalení palet a objednávat si od každého druhu něco navíc. Jedná se o plotovky Luneta, hladké, jediný rozdíl mezi průběžnou a sloupkovou jsou fazety na sloupových na nejkratší straně.

Díky moc za užitečné rady.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 26.02.2020 22:00 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 109163
reakce na ...
Tak rozdílů mezi sloupkovou a průběžnou je mnohem víc.
Ty sloupkové se vám budou blbě spasovávat k sobě v řadě a asi bude plot místy prosvítat. Ty průběžné totiž nemají čela a zapadají jen zámky.
Nevím, kde to kupujete, ale já ve stavebninách objednal počty kusů od každého typu dle potřeby a bylo.
Horší je, že jsem zatím neviděl plot z těchhle tvárnic, kde by se po čase nezačal objevovat vápenný výkvět na povrchu.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama