Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

sedání příček nebo zvedání stropu ?

Autor: Jan Matěj
Datum: 15.02.2020 18:28
uživatel: 128645


Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2
zdravím, během roku a půl po dohotovení domu který jsem koupil jako hrubou stavbu vznikly praskliny u stropu mezi příčkami a sádrošem (respektive začli vznikat krátce po dostavbě, už rok tu bydlím), u obvodových stěn ne. a jen v patře, v přízemí jsou příčky bez prasklin. je to normální ? fotka nevypadá zas tak tragicky, v detailu už hůř.. na první pohled to vypadá jako by se zvedl strop v prostřed místnosti, do krajů se praskliny ztrácí.. dělala se taky nová střecha behěm dostavby.. zdá se mi že se to postupem času malinko pořád zvětšuje ty praskliny..ale nevím.. zedník říkal že si dům sedá že to tak je vždycky, že se to zamaže na jaře znovu akrylem..

co myslíte. je to ok ? je to tak u všech 3 příček v různých částech domu které v patře jsou.. u jedné z nich je to jen z jedné strany.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama