Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Bohemia Energy Start++ ?

Autor: potrefena husa
Datum: 28.02.2020 09:26
uživatel: 125623

Dobrý den, včera mi stávající dodavatel oznámil slušný skok směrem nahoru takže budu nejspíš odcházet. Na BE se od té doby co dělali pofidérní podomní smlouvy dívám přes prsty, ale v cenové kalkulačce mi vyšel jejich Start++ zdaleka nejlevněji, vpodstatě kopíruje stávající cenu.
Tak mě zajímalo jestli se od té doby co začali operovat na trhu něco změnilo k lepšímu, čili jestli bych s tím Startem nezabředl do problémů. U BE jsem svým způsobem už nějakou dobu byl potom co koupili 3E, a kromě toho že zrušili všechny benefity a ve finále zkazili ceny od něj žádné podrazy nebyly, takže si to umím představit nicméně je tady pořád ta jejich reputace neseriózní firmy. Na tarif nemám žádné extra požadavky, věrnostní bonusy už nikde nečekám, šlo by jen o to vyvarovat se nekalých praktik, pokud fixní úvazek, tak maximálně rok abych mohl odejít k levnějšímu a žádné další poplatky kromě těch za energii. Takžr pokud má někdo aktuální zkušenosti s BE, podělte se, díky.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Matěj Lička05.03.2020 15:04
Robin Lejsek29.02.2020 10:53

Datum: 05.03.2020 15:04 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 117538
reakce na ...
Smlouvu jsem u nich řešil na začátku ledna a nebyl problém, nehledě na to, že v podstatě se vším mi pomohli.

Autor: Robin Lejsek
Datum: 29.02.2020 10:53 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 129834
reakce na ...
Dobrý den,
tarif "Start++" je nabízen na jeden rok na dobu neurčitou a pak (pokud byste se nevyjádřil, že dál nemáte zájem) automaticky přecházíte na tarif "Energie A++" (také na dobu neurčitou), kde je cena vyšší a odvíjí se od aktuální situace na trhu. "Start++" je startovací nabídka, kde máte na 12 měsíců danou cenu, neplatíte měsíční stálý plat za odběrné místo.
Zda by pak pro Vás byla "Energie A++" cenově výhodná si lze zjistit zadáním potřebných údajů ve zdejším kalkulátoru, porovnat s ostatními a podle toho se pak rozhodnout co dál.
Co se třeba mne týká, tak jsem klientem BE už několik let a zatím jsem žádný problém neměl. Podomní prodej firma už zrušila, což beru jako velké plus, protože si myslím, že to, vzhledem ke své velikosti, nepotřebuje a v dnešní době už je to přežitá věc.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama