Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nájezd ke garáži

Autor: Lukáš Maťa
Datum: 17.03.2020 15:13
uživatel: 124995


Fotogalerie:

Dobrý den ..... prvně bych rád popřál hodně zdraví všem :)

Potřeboval bych poradit ohledně nájezdu a odvodnění. Přikládám i obrázek pro lepší představu. Jde mi o to jak je zeleně naznačeno, jaký udělat spád v cm odskok na těch 130cm aby to stačilo pro odvod vody do žlabu a nešla voda do garáže ? Stačilo by např 3 - 4cm ?
Zároveň druhý dotaz řeším z čeho tam udělat odvodňovací žlab aby chytil hodně vody a zároveň byl pojezdový. Co byste volili ? Polymerbeton nebo stačí plastový s litinovým poklopem vyšší širší ?celkově to chci dát přes celou plochu kde jsou dvoje vrata a pak i vstupní dveře něco kolem 8m. Svod bude do trativodu

Možná bych se k tomu zeptal ten nájezd bude mít plochu zhruba 40m2
bude stačit po délce udělat odvodnění z aco euroself 8kusů 8m pro odvod vody rozměr je zhruba 10 x 10cm nebo byste volili něco většího co pojme více vody a případně který konkrétně díky

Děkuji za radu

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama