Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Jak založit nopku

Autor: Marek Fajstl
Datum: 24.03.2020 22:47
uživatel: 132184


Dobrý večer, dnes jsem za domem odkopal místy i 25 cm hlíny od zdi která je složená z kamene, cihel a nejspíše lepená hlínou nebo tomu podobnému (100 léta starý dům). Zatím postupují odshora a průběžně odhalenou a očištěnou zeď natiram asfaltem. Ze zdi na mě koukají velké kameny, respektive spíše skála, a které je dům postaven je součástí zdi domu (zeď orientačně 60 až 80 cm široká) až se dostanu všude na skalu a natru ji, chtěl bych na zeď dát nopovou folii, která by vodu odklonila (dům stojí pod svahem}. Co jsem se díval tak by fólie měla být svisle a po ní by voda setkala do odvodňovací trubky, ale jak mám dát svislé nopku, když my ze zdi vybíhá 40cm skály? Pro jistotu přikládám foto. Děkuji za rady

Foto:
https://mara91.rajce.idnes.cz/Zed_za_domem/

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama