Cenově dostupná podlaha z přírodních materiálů

Reklama
AM Apolena Milá @apolena.mila před 4 roky25.04.2020 21:00:00
Cenově dostupná podlaha z přírodních materiálů

Dobrý den,

chci zde požádat o radu: Zamýšlím vyhodit linoleum, které je položené na prkenné podlaze a nahradit je něčím jiným. Prkna jsou z menší části plesnivá.
Původně jsem chtěla marmoleum, ale silnější (1 cm) je moc drahé. Potřebuji asi 17 m2 - máte odhad, kolik by stálo udělat v této ploše konopný beton a kde případně koupit materiál?
Narazila jsem na produkt Tradical PF 20, ale vypadá to, že se u nás žádné vápenné pojivo koupit nedá, vše v zahraničí.

Potřebuji hlavně, aby podlaha nebyla studená (pocitově) a zvládla případný únik vody.

Lino už nechci (PVC) a u vinylu se obávám, že se z něj také může něco uvolňovat.... (ale žádný zasvěcený článek jsem o tom nenašla).

Pak je ještě možnost obnovit prkennou podlahu, ale potíž je, že mezi deskami jsou velké mezery a občas se mi podaří na podlahu něco vylít, takže to by přírodní úprava také nestačila.

Co byste doporučili?

Děkuji za Váš čas.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.