Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Skautská energie od 2021

Autor: Jan Baroš
Datum: 01.05.2020 08:05
uživatel: 119040

Tento projekt je mi velmi sympatický, jsem rád jeho členem. Po zjištění nových cen jsem ale na rozpacích, jakým směrem směřuje. Již při prezentování nových cen není schopen nabídnout nižší ceny, než nejlevnější dodavatele, kteří mají podmínky stižené tím, že mají smlouvy na dobu neurčitou. K dnešku České teplo a Elimon. Skautská energie má fix opět na dva roky, má tedy své odběratele jisté.

Je na každém jednotlivci, jak pocítí elektřinu, která je z přírodních zdrojů, každý máme své hodnoty.

Nový dodavatel Kolibřík energie, a. s. v kalkulátoru nefiguruje a je mi s podivem, že bude spravovat tak velké množství odběrných míst, které se mu dostalo.

Za současného stavu se nejspíše rozhodnu zvážit zůstat u dodavatele Skautská energie. Doba, kdy jsem měl jistotu, že nemusím již hledat pro mne zajímavější podmínky, je u konce.

Opět děkuji panu Ing. Janu Schindlerovi, díky jeho neúnavné práci s kalkulátorem. Samozřejmě i celému týmu spolupracovníků.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 01.05.2020 20:31 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 131645
reakce na ...
Děkuji za pochvalu.

Co se týče nových cen Skautské energie, tak s Vámi nesouhlasím. Myslím, že nové ceny jsou skvělé a že jde o maximum, čeho lze nyní dosáhnout. Nelze srovnávat produkty s průměrnými cenami ze spotu za 12 měsíců s nabídkami, které garantují stálou cenu po dobu dvou let. Konkurencí Skautské energie je Conte s akčními nabídkami a nabídky Relax, Ideál od BEE. Samozřejmě že Skautská energie určitě chtěla nejnižší ceny, otázkou je, kdo by jí požadované ceny nabídl.

Ceny plynu jsem si sice představoval nižší, ale s ohledem na cenu elektřiny šlo asi o kompromis. Je třeba nejen se dívat na ceny na spotu, ale i na poměry na trhu pro domácnosti.

U neznámého dodavatele Kolibřík mne zprvu napadlo, aby to zvládli, ale když je součástí Armexu, tak to za ně Armex asi vyřídí.

Pamatuji se, že se před dvěma roky také diskutovaly ceny Skautské energie, za poslední rok byl o stejné ceny obrovský zájem.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama