Krocejova izolace - polozeni na tramy

Reklama
ZK Zdenek Kubáň @zdenek.kuban993 před 4 roky06.05.2020 14:28:00
Krocejova izolace - polozeni na tramy

Dobry den
procetl jsem od Vas spoustu uzitecnych rad ohledne podlahy v podkrovi RD, ktere bude obyvatelne. mezi tramy chci dat vatu kvuli tepelne izolaci.


Nicmene co jsem nenasel a zajima mne - jestli je pri skladbe podlahy uplna blbost davat krocejovou izolaci primo na tramy(po cele delce tramu - na sirku tramu), ty pak zaklopit pevnym zaklopem(25mm a vice - tak aby zaklop nelezel primo na tramech, ale byla tam mezi nimi izolace) - na tento zaklop dat znovu krocejovou izolaci - tentokrat v cele plose - a na ni pak plovouci rost ze slepenych/sescroubovanych 2 vstev OSB desek (s dilatacnima sparama na okrajich).
Mam pocit ze by to mohlo jeste zlepsit celkove odhlucneni. Co myslite? Dekuji za Vas nazor. ZK

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.