Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

poškození omítky na příčce

Autor: Jiří Hádek
Datum: 07.05.2020 22:45
uživatel: 111283


Asi před 3 lety mně ve sklepě rodinného domku prasklo vodovodní potrubí vedené v příčce místnosti.Prosakování vody bylo jen mírné,ale než jsem stačil na takovou nelukrativní práci sehnat opravu,stačila na stěně vytvořit nepěkné hnědo-žluté mapy.Dnes je stejně složité sehnat někoho,kdo by to uvedl do náležitého stavu.Zejména do opravy omítky se nikdo nehrne.Prý je nutné to oškrabat a znovu natáhnout štukem.Já však po těch letech pozoruj,že původní skvrny se zmenšují a zejména ono zbarvení ustupuje.A tak se chci zeptat zda v tomto případě v můj prospěch nepracuje čas a skvrny nakonec zmizí,či zda neexistuje nějaký nátěr /penetrace /,který by tomu pomohl.K dotazu mně motivuje i poslední díl televizních "Libovek".kde Pepa pokládal obkladačky na původní obklad natřený jakousi hmotou.Nepomohlo by něco takového i mně?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama