Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Lehká plovoucí podlaha AKUFLOOR v koupelně s trámovým stropem

Autor: Josef Drda
Datum: 23.05.2020 13:07
uživatel: 105734


Dobrý den.
Řeším malou koupelničku v 1. patře na trámovém stropě u zvažuji v koupelně použít system AKUFLOOR https://stavba.tzb-info.cz/podlahy/5067-lehka-plovouci-podlaha-akufloor-zaklad-zvukove-pohody-v-interieru
Narazil jsem na problém z hydroizolací. Lze provést hydroizolaci podlahy a stěn tak, že se nanese tekutá hydroizolace na horní plochu roznášecí OSB desky a nějakým speciálním páskem se přetáhne rožek s dilat. páskem mezi OSB a stěnou?
Děkuji

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Karol Konárik
Datum: 23.05.2020 22:45 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 131429
reakce na ...
Určitě jde na OSB desku nanest hydroizolacni nátěr a do přechodů podlaha - stěna použít elesticke pryžove pásky. Kdyby se nášlapna vrstva dělala např. jako plovovouci, nebo lino v celku, dala by se dát mezi OSB a lino i např. parotěsna nebo jiná fólie. Spoje by musely byt slepené a fólie vytažená pár cm na stěny.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama