Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Sůl vs. beton

Autor: Tomáš Novák
Datum: 19.07.2020 09:25
uživatel: 115366

Dobrý den,
mám zahradní zapuštěný plastový bazén 5x3x1,4m obsypaný suchým betonem, okolo bazénu mám nalepenou dlažbu od Topterama. Bazén připravený na provoz se slanou vodou. Nyní je v bazénu voda napuštěná z vodovodního řadu, bez soli, úprava jen savem. Děti skáčou do bazénu a šplouchají vodu ven. Dopouštím každé 3 dny asi 2 cm
Mám obavu slanou vodu zprovoznit. Nevím jak na takové případné zalévání slanou vodou bude reagovat dlažba a beton okolo bazénu.
Děkuji
Novák

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Tomáš Novák20.07.2020 14:03
Jan Mrskoš20.07.2020 10:18

Datum: 20.07.2020 10:18 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126515
reakce na ...
A proč si dělat starosti se slanou vodou, bude to dětem chutnat? Když už to funguje s neslanou vodou, tak proč to měnit? I nadále to udržovat, upravovat proti řasám a také trochu proti bakteriím, případně odsát prach ze dna. Nějaké jednoduché filtrování by bylo taky dobré.

Autor: Tomáš Novák
Datum: 20.07.2020 14:03 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115366
reakce na ...
Děkuji za reakci. Bazén jsem kupoval i s technologií, tj s pískovou filtrací a s úpravou slané vody.
Asi se pokusím "solničku" prodat a slanou vodu nechám na moře. I když dle informací je slaná voda v bazénu vhodná pro alergiky.
Ale ten betón!!! :-)

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama