Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavební příručka

Autor: Daniel Novotný
Datum: 21.07.2020 20:16
uživatel: 132800


Dobrý den, zvažuji koupení knihy Stavební příručka (2. aktualizované vydání) z roku 2014 jako podklad pro navrhování ve škole, ale nevím jestli je tam vše aktuální. Nemáte někdo zkušenost s touto knihou, nebo nevíte jestli od té doby došlo k nějakým zásadním změnám?
Děkuji za odpověď
https://www.grada.cz/stavebni-prirucka-(1)-8160/?gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9xppLD6xe_jqkKnizI3vun9btImtmIE65CbtvQFl_Rwo2meR9dDbzoaApFaEALw_wcB

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Ondřej Jonáš
Datum: 21.07.2020 20:43 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 114314
reakce na ...
K menším či větším změnám dochází v právních předpisech a normách neustále. K zásadnějším změnám z mého pohledu došlo pouze na poli obecných stavebně technických požadavků v Praze (např. požadavky na proslunění bytů), či ve stavební fyzice (energetická náročnost). V normách se možná zásadněji mění požární předpisy. Výše zmíněná témata jsou ve stavební příručce spíše okrajově nebo vůbec. Ta je spíše zaměřena na typologii, stavitelství a materiály, kde dochází k nepodstatným změnám. U vozíčkářů a parkovišť nic nového...

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama