Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Napojení zámkové dlažby k nájezdovému obrubníku

Autor: Tomáš Němec
Datum: 01.08.2020 08:01
uživatel: 132836


Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2 obrázek č. 3 obrázek č. 4 obrázek č. 5 obrázek č. 6
Dobrý den, chtěl bych Vás tímto požádat o radu ohledně správného napojení zámkové dlažby k nájezdovému obrubníku. Stavební firma tvrdí, že je provedeno vše v pořádku. Dle mého názoru by měly krajní "zahradní či klasické" obrubníky navazovat k tomu nájezdovému obrubníku. Nyní jsou ty krajní výše o cca 1.5-2.0 cm. Ikdyž se snažili co mohli, tak je pořád stále zámková dlažba nad obrubníkem místy 0.5-1.0 cm.Navíc vlevo vůbec nesnižovali a vpravo v nutnosti snížení se vytvořil tzv. trojúhelník, kdy boční obrubník je výše jak usazená zámková dlažba. Myslím si, že díky tomu, že zámková dlažba vyčnívá nyní dochází k jejímu poškození, tedy na krajích opadává. Je týden provedeno a najíždí na to pouze stavební firma jejich dodávkou. Moc děkuji za radu a doporučení.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama