Diskuse ke článku: Připravuje se nový nástroj podpory BD v programu IROP

Autor článku: Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Plné znění článku: Připravuje se nový nástroj podpory BD v programu IROP
Anotace článku: V rámci Integrovaného regionálního programu se připravuje finanční nástroj v podobě nízkoúročených úvěrů na energetické úspory v bytových domech. Žádosti by se mohly podávat za rok. Ministryně Šlechtová ale vyzývá k rychlému čerpání v rámci existujících výzev. Informace zazněly na Výroční konferenci k podpoře snižování energetické náročnosti bytových domů v ČR, která se konala 7. 10. v Národním domě na Vinohradech v Praze.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Rychlost administrace
Autor: Šárka Nedělová
Datum: 12.10.2016 07:45 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 114036
reakce na ...
Jak máme zrychlit čerpání, když administrace neuvěřitelně trvá. Máme kompletně připraveno 5 projektů. 1. jsme registrovali 30. srpna a k dnešnímu dni ještě ani nemáme přiděleno projektového manažera. Ostatní zatím neregistrujeme, abychom nekumulovali chyby. Čekáme, zda 1. bude v pořádku. Paní ministryně popožente podřízené.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czProč se bránit výskytu tepelných mostů? Mohou způsobit i plísně. Jsou i další důvodyPardubice dojednaly odkup pozemků pro autobusový terminálVystrojený vrt kolektorem je jednou z nejdůležitějších částí systému XI.Třebíč plánuje rekonstrukci zimního stadionu za 200 milionů, pokud dostane dotaci