Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Tepelně izolační závěs, lamely, apod., místo dveří, mezi vytápěný a nevytápěný prostor

Autor: Josef Drda
Datum: 16.08.2020 10:52
uživatel: 105734

Potřeboval bych umístit na schodiště do nevytápěného sklepa nějaký závěs, lamely, nebo něco jiného, co by pomohlo z hlediska tep. izolačního. Další dveře se mi tam z mnoha důvodů dávat nechce. Jedny dveře jsou přímo do sklepní místnosti, další dveře jsou ze schodiště do vytápěné chodby, no a mezi tyto dvoje bych si představoval na podestu schodiště nějaký ten závěs, nebo něco podobného. Desítky let to fungovalo i bez závěsu, nicméně dokázal bych si představit, že by se tam něco na způsob závěsu, či něčeho podobného umístilo. Hledal jsem na netu, ale nenašel jsem nic, co by se tam dalo umístit.. kromě různých dveří tedy. Poprosím o případný nápady a rady Děkuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 24.09.2020 11:36 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 133020
reakce na ...
treba neco, co se pouziva v prumyslovych prostorach?
https://www.mall.cz/zavesy/vidaxl-role-lamelove-clony-pvc-3-mm-x-300-mm-25-m-100035913003

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama