Tepelně izolační závěs, lamely, apod., místo dveří, mezi vytápěný a nevytápěný prostor

Rubriky:

Reklama
JD Josef Drda @josef.drda před 3 roky16.08.2020 10:52:00
Tepelně izolační závěs, lamely, apod., místo dveří, mezi vytápěný a nevytápěný prostor

Potřeboval bych umístit na schodiště do nevytápěného sklepa nějaký závěs, lamely, nebo něco jiného, co by pomohlo z hlediska tep. izolačního. Další dveře se mi tam z mnoha důvodů dávat nechce. Jedny dveře jsou přímo do sklepní místnosti, další dveře jsou ze schodiště do vytápěné chodby, no a mezi tyto dvoje bych si představoval na podestu schodiště nějaký ten závěs, nebo něco podobného. Desítky let to fungovalo i bez závěsu, nicméně dokázal bych si představit, že by se tam něco na způsob závěsu, či něčeho podobného umístilo. Hledal jsem na netu, ale nenašel jsem nic, co by se tam dalo umístit.. kromě různých dveří tedy. Poprosím o případný nápady a rady Děkuji.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.