Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jak zacit?

Autor: Magda Velkova
Datum: 10.09.2020 13:57
uživatel: 133004


Prosim poradte a budte schovivavi k mym mozna naivnim predstavam. V blizkosti HK mam mirne svazity pozemek otevreny na jih o vymere 1450 m3. Chtela bych pro sebe postavit PD o uzitne plose zhruba 100 m3 a ponechat si prostor pro malou zahradku. Minimalisticky styl. Napadlo me postavit dva domy a jeden pozdeji prodat, abych predesla tomu, ze mi bude vadit naruseni soukromi umistenim domu noveho majitele, v pripade, ze cast pozemku prodam. U PS je podstatne i pripadne stineni. Je realna ma predstava, ze je ekonomicky vyhodne stavet dva domy naraz? Pro umisteni domu a projekt hledam architekta/projektanta. Mam predstavu, ze projekt optimalizuje (financne a vyberem materialu, technologii) a bude me provazet i po dobu stavby. Chci stavet dodavatelsky. Uvitam doporuceni na schopneho projektanta. Jake kroky bych mela podniknout pred schuzkou s projektantem? Pokud vas pro me napada jiny postup, uvitam vase namety a navrhy. Dekuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama