Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Neexistující tarif ČEZ- přes to je v kalkulátoru

Autor: Jiří Tomíček
Datum: 28.09.2020 18:49
uživatel: 133097

Zdravím.
Komunikoval jsem s ČEzem o tarifu a bylo mi sděleno, že tarif, který je na TZB, již nenabízí. Samozřejmě mi nabídli tarif zcela mimo realitu. Hold asi nebudu mezi 96% spokojených zákazníků.

Tarif, který již nenabízí je ČEZ Prodej / ELEKTŘINA JEN PRO VÁS smlouva na 2 roky.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Stanislav Vinklárek07.10.2020 08:53
Jan Schindler28.09.2020 18:55

Datum: 07.10.2020 08:53 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 109433
reakce na ...
.. bohužel dost obchodníků nabízí neoficiální = podpultové tarify ... které ovšem nemusí být výhodné jak sám píšete.
Když jsem odcházel od ČEZu tak mi také jeden takový nabídli ....

Jinak cenová válka -
-https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/cenova-valka-pokracuje-innogy-v-reakci-na-cez-zlevni-elektrinu-40338375
- je pro znalého směšná .. obě společnosti zlevnují ale jen v podstatě na úroven ostatních dodavatelů .. a navíc mohou zlevnit jen "obchodní část" ceny, takže zlevnění o 10% je ve skutečnosti jen cca 4procentní ...

Autor: Jan Schindler
Datum: 28.09.2020 18:55 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 131645
reakce na ...
Dobrý den,

ČEZ tento tarif nabízí, ale ne novým, či spokojeným zákazníkům. Zákazník, který tento tarif dostane má právo si porovnat, jak je tato nabídka výhodná. Proto ji tam máme.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama