Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Střecha s flacovaneho plechu

Autor: Petr Bokiš
Datum: 15.10.2020 11:50
uživatel: 130405

Dobrý den, mám střechu s flacovaneho pozinkovaného plechu plánuji střechu natřít ale nejprve bych chtěl odstranit starý nátěr existuje nějaký způsob jak odstranit veškerý starý nátěr? A jaká barva nejdéle vydrží? Střecha má 250m2 děkuji za rady Bokiš

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Lubos Siska19.10.2020 08:42
Petr Bokiš19.10.2020 06:50
Lubos Siska15.10.2020 15:19

Datum: 15.10.2020 15:19 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 132311
reakce na ...
Dobry den,

priamo na pozinku sa vacsinou farba dlho neudrzi. Reaktivne natery zas pozink znicia. V okoli mate urcite dost stavieb, kde sa niekto pokusal natriet pozink. Stary nater (ktory uz nedrzi) je potrebne opatrne olupat, alebo zotriet (velke plochy skor vapkou), tak, aby sa pozink zbytocne neposkodil. Potom je vhodne pouzit adhezny mostik a na to vrchny nater. Dlho vydrzi napriklad "radiatorova" farba (ta je ale draha). Mozete skusit tiez klasicku olejovu farbu, alebo PU farby. So syntetickymi farbami nemam najlepsie skusenosti.

Autor: Petr Bokiš
Datum: 19.10.2020 06:50 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 130405
reakce na ...
Dobrý den, děkuji za rady o polyuretanové barvě jsem taky uvažoval jednou už jsem střechu natiral syntetykou ale i když jsem všechnu volnou barvu seškrabal stejně se časem začala odlupovat pod novým nátěrem spíš mě zajímá jestli plech nejde nějak opiskovat aniž by se poškodil pozinknebo jestli nejde barva odstranit nějakým jiným způsobem

Autor: Lubos Siska
Datum: 19.10.2020 08:42 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 132311
reakce na ...
Zdravim,

to pieskovanie si neviem velmi na streche predstavit. To by bola skor pustna burka. Pokial krytina tesni, tak najskor tu vapku, alebo opatrne drotenym kotucom, alebo kefou.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama