varianty pojezdu parkoviště

Reklama
JM Jiří Mitáček @jiri.mitacek613 před 3 roky19.10.2020 12:57:00
varianty pojezdu parkoviště

Jaké jsou výhody a nevýhody těchto 2 řešení?
Jedná se o strop sklepa na kterém budou parkovat auta max do 3,5t

Orientačně jsem nastínil jednotlivé možnosti.
Tedy Ičko minimálně 160. Betonová zálivka, tak aby kryla dobře výztuž. Tedy u prvního řešení cca 22cm (min 20) aby výztuž byla dobře krytá. Ta kari sít v druhém případě, patří níž spíše v dolní třetině desky, jen mi ujela ruka. V prvním případě není v ideální pozici, ale zase se bude dobře pokládat a bude v kuse. Dávat to mezi íčka mi nedává smysl. Druhá varianta je vyšší i když nebude asi potřeba tak vysoká deska. Nemusím dělit trapézové plechy. Kari můžu umístit v jaké výšce budu chtít. cca 4-5cm nad ten plech? případně mohu dát i do horní vrstvy, pokud bude potřeba.

Vzdálenost kterou to musí překlenout je 280cm. Rozteč íček v prvním případě aby se dal trapézák bezezbytku dělit tedy 100cm? U druhého případu to může být jakkoliv bude potřeba aby to vyhovovalo. Jaký typ trapézového plechu konkrétně použít aby nestál majlant? výška vlny? šířka materiálu?

Případně nějaké další jednoduché řešení můžu použít?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.