Oprava prasklé zdi a portálu, garážová budova, hledáme dodavatele (Praha - Hostiavař)

Rubriky:

Reklama
TM Tomáš Mašek @tomas.masek před 3 roky26.10.2020 14:41:00
Oprava prasklé zdi a portálu, garážová budova, hledáme dodavatele (Praha - Hostiavař)

Dobrý den,
pro SVJ poptávám dodavatele na opravu vjezdu - portálu do garážové budovy SVJ (Praha - Hostivař).
V jedné části je prasklá nosná zeď (částečně zděná a částečně tvořená monolitickým betonem) a místy se loupe omítka a obložení. Prasklina je stabilní a za posledních 12+ měsíců se nezvětšuje.

Bohužel se mi zatím nepodařilo sehnat firmu, která by na to měla čas/kapacitu. Zkoušel jsem oslovit několik firem v našem okolí na přímo a také přes web nejřemelsníci.cz, ale žádný pořádný výsledek to nemá.

Chtěl bych se proto zeptat zde na fóru, jestli mi někoho můžete doporučit. Případně kdyby se tu pohyboval někdo, kdo by o realizaci měl zájem - prosím o info sem nebo mailem na garaze.strasnicka at gmail.com

Děkuji
Tomáš Mašek
předseda SVJ

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.