Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Jak je to s cenami elektřiny a plynu?

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Jak je to s cenami elektřiny a plynu?
Anotace článku: Zaznamenal jsem v poslední době několik dotazů týkajících se růstu ceny komodity na energetické burze, jak se to odrazí v cenách pro spotřebitele. Jaká je situace na trhu pro domácnosti, co pravděpodobně čeká zákazníky příští rok a kde najít informaci o vývoji cen?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Stagnace cenŠtěpán Kouba07.11.2016 14:00
MonetyStefan Energy29.10.2016 14:00

Autor: Štěpán Kouba
Datum: 07.11.2016 14:00 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 123417
reakce na ...
Na jedněch stránkách už jsem minulý týden četl, že ceny by s největší pravděpodobností měly stagnovat a to jak u elektřiny tak i u plynu, ale ten se mě naštěstí netýká. Takže aspoň o jednu mrzutost méně. Co jsem z článku pochopil, tak alternativní společnosti by snad mohly jít i s cenou o něco málo dolů. Sám odebírám od Comfortu, kde jsou ceny celkem slibný, ale klidně bych si je dokázal představit ještě na nižší hranici. Doufám tedy, že nám to poplatky nedorovnají, to bych byl dost nerad.

Předmět: Monety
Autor: Stefan Energy
Datum: 29.10.2016 14:00 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 109453
reakce na ...
Ceny komodít a statkov v tomto globálnom systéme najviac ovlivňuje množstvo natlačených monetov a následný exponencialny nárast vsťažných úrokov z úroku.Už v stredoveku bolo v obľube hradných pánov trestať smrťou každého kto v panstve razené mince hradného pána hromadil za účelom lichvy,ono už vdedy dobre vedeli aké katastrofálne až dekadentné následky má úrok v ekonomike.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama