Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Hořák Ferroli SUN P7

Autor: Daniel Kopecký
Datum: 17.11.2020 12:28
uživatel: 133483


Dobrý den,

nemáte někdo zkušenosti s ovládáním hořáku Ferroli SUN P7 vzdáleně? Jde mi o to jestli jste si někdo nehrál s řídící jednotkou či ovládacím panelem a donutili jednotku komunikovat na dálku. Momentálně je jedno jaké jste implementovali řešení a jak s upravenou jednotkou komunikuje.

Mně jde o to, abych donutil jednotku zasílat přes nějaký protokol stav a naopak, abych mohl posílat pokyny. Jeden způsob je nahradit současný ovládací panel za nějaké arduino/raspberry a stav posílat do vzdáleného zařízení/serveru a naopak simulovat stisknutí tlačítek pouštěním stejného signálu jako dělá původní ovládací panel.

Nicméně pro to je nutné vědět rozmístění pinů a znát všechny stavy, které řídící jednotka zasílá. Neprochodil již někdo tuto cestu?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama