Diskuse ke článku: 100 milionů putuje do obcí na výstavbu domovních čistíren odpadních vod

Autor článku: Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce
Plné znění článku: 100 milionů putuje do obcí na výstavbu domovních čistíren odpadních vod
Anotace článku: Finance ze zcela nového dotačního programu jsou určeny na vybudování domovních čistíren odpadních vod pro občany zejména v malých obcích, ale i v městských částech, kde se výstavba velké ČOV nevyplatí nebo není možné ji postavit z technických důvodů. Na pilotní výzvu putuje 100 milionů Kč. Co na to výrobci?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Pozn.
Autor: Petr Much
Datum: 03.11.2016 18:27 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 123057
reakce na ...
no nápad by to byl dobrý, pokud by běžel v podobě kotlíkových dotací. Tzn. bylo by na každém, zda požádá a možnost využije
Takto to bude vázané na dohodu minimálně 30 % obyvatel, což bude tak problematické, že na mnoha místech nebudou mít zájemci šanci projekt realizovat.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czNové administrativní centrum AFI Karlín bude příkladem možností vertikálních zahradLidé zablokovali Libeňský most na protest proti jeho zbouráníSchell - komplexní řešení pro veřejné sanitární prostoryZájem firem a odborné veřejnosti o oblast šetrného stavebnictví roste