Příčka 7,5 cm a v ní prosekaný odpad. Co s tím?

Reklama
MM Marie Musilová @marie.musilova před 3 roky06.12.2020 09:44:00
Příčka 7,5 cm a v ní prosekaný odpad. Co s tím?

Pěkný den, zaregistrovala jsem se kvůli dotazu, na jaký jsem narazila na podobném serveru včera.
V domku mi při rekonstrukci postavili příčku z ytongu o tloušťce 75 mm dlouhou skoro 3 metry. U země ji probourali a dali tam trubku odpadu po většině délky. Když jsem se ptala, jak to může držet takhle ve vzduchu, tak prý to není problém a perlinka že to ještě posílí. Nakonec na to pověsili ještě menší linku (tak 40 kg).
Mám to nějak řešit? Je to už skoro rok a problémy nejsou ale co jsem četla tak se do tohoto zdiva nesmí dělat ani hluboké drážky natožpak odstranit většinu spodní řady. Zkoušela jsem se ptát na ytongu a tam řekli že když to je teď bez problému tak ať to nechám ale že je to samozřejmě špatně.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.