zateplení dřevěné chatky

Rubriky:

Reklama
PN Petr Norisek @petr.norisek před 3 roky15.01.2021 17:21:00
zateplení dřevěné chatky

Dobrý den všem.rád bych poprosil o radu.
Mám za humnem zahradní domek/chatičkuu CCA 3,3x3,3m z venku opláštěnou hoblovanýma překládanýma deskama, zevnitř nijak opláštěná není -pouze trámová konstrukce, a Chtěl bych ji zevnitř zaizolovat,
Mám v plánu dát do stěn mezi trámy 6cm miner. vaty a pak nato ještě dát ( i přes trámy) po celé ploše dalších 4cm miner. vaty.
Moje otázka zní, mám dát pod vatu parozábranu přes celou plochu stěn (i přes trámy), nebo mám zabalit do parozabrany jen vatu mezi trámy, a pak dát jen parozábranu navrch po celé ploše (z interiéru) a nato OSB desky? Mám použít klasickou parozábranu po celé ploěe, nebo mám dát pod miner. vatu nějakou polopropustnou parozabranu, to vnější opláštění není nijak utěsňované... Děkuji

P.Norísek

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.