Ruční sprcha s ukrytou hadicí

Reklama
VH Vít Hubinka @vit.hubinka před 3 roky28.01.2021 20:43:00
Ruční sprcha s ukrytou hadicí

Zdravím všechny diskutující a dovolím si požádat o radu.

Moc bych chtěl při rekonstrukci jádra schovat ruční hadici ke sprše do SDK příčky. Něco podobného jako jsou hadice schovávané do vany tohoto typu:
https://www.koupelny-cz.cz/novaservis-la…

Udělal bych předsazenou niku 10 cm v níž by byl držák hlavice sprchy. A pak mám 2 možné řešení:

1) Standardní hadice by šla od hlavice do příčky přes nějakou obyč průchodku a v příčce by volně visela. Tato hadice by byla přes spojku zapojená do druhé pevnější hadice, která by byla napojená do podomítkové baterie. Když bych potřeboval vyměnit koncovou hadici, vytáhl bych to na max i se spojkou těch hadic.

2) Standardní hadici rovnou připojit do podomítkové baterie a udělat nějak volnou oddělávatelnou kachličku (tak jak se dělá u vany, abych se dostal k odpadu). Nevím jen jak by to bylo s těsností a velikostí, když by to bylo nad vanou. Kachličky mám 30x10.

Myslíte, že by se to takto dalo udělat? Nemáte někdo třeba jiný nápad jak na to?

Nehci k tomu určené pouzdro od HansGrohe, protože je děsně drahý a mimo moje možnosti. Ale jiné jsem nenašel :(

Moc prosím o radu a děkuji. S pozdravem Vítek

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.