Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

--:--

Digestoř přez zed

Autor: Lukáš Stahoň
Datum: 31.01.2021 19:51
uživatel: 129743


Dobrý den, prosím radu vyšlo mi špatně potrubí od digestoře podhledem vodorovné z baráku bych se nedostal přes věnec, stáhl jsem to těsně pod podhled do kuchyňské linky vyšlo všechno hrozně přesně ale radost mi teď zkazilo zjištění že se rodí ihned za zdí 450mm Ytong hranaté vedení a modlím se aby se řídili jen tuhle zatáčku a ne náhodou v podhledu.....štěká to do linky a tam to nadělalo zatím mírnou škodu na poličce ale.nechci aby to rozestalo korpus celej a bůh ví co. Nějaké řešení čím to ošetřit? Levá strana je úplně v bočnici korpusu (jedna bočnice serizla aby se to tam vlezlo) truhlář puntičkář a tak je tam díra přesně jen na to...máte nějaké řešení prosimvas? Dozor co jsme.meli na stavbě už nám udělal více kiksů takže jsme se špatně rozloučili a už s ním nechci nic řešit na vše řekne to by neměl být problém....s tímhle si nevím rady původně jsem si myslel že to prokapava protože trubka nebyla orosena a tak jsem to podlepil co šlo zespodu alespoň ještě prozatím než to vyřeším jenže jsem tam teď koukal a byla celá orosena.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Lukáš Stahoň
Datum: 01.02.2021 18:03 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 129743
reakce na ...
https://www.ventila-digestore.cz/digestore/prislusenstvi-k-digestori/zpetna-klapka/produkt/hranata-pachutesna-klapka-hpk zatím co jsem našel mohlo by snad vyřešit problém při instalaci na konci vyústění potrubí

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama