Konstrukce stropu pod koupelnou

Reklama
MK Miloslav Kulich @miloslav.kulich před 3 roky10.04.2021 20:47:00
Konstrukce stropu pod koupelnou

Vážení, mám trochu problém sehnat statika, tak se obracím sem:-)

Řeším teď konstrukci stropu, na něž bude umístěna koupelna. Původní klenutý strop sklepa byl kvůli výšce budoucí podlahy zbořen a teď řesím, jakým způsobem vytvořit nový. Vzhledem k tomu, že v místnosti na sklepem bude kouplna, chtěl jsem zvolit 180mm I čka, podlšalovat a zalít betonem cca 3 cm nad horní hranu Ička. Kari siť chci použít 6mm oko 10x10 a navařit mezi Ička a i na horní hranu Iček.

Celkový rozměr místnosti je 3x3, rozpon stropu je však pouze 2 m, ve sklepě jsou zdi cca 130 cm, takže by půdorys sklepní místnosti je 2x3. Mám již hotovo betonové proarmované lože, na nějž plánuji uložit Ička, přivařit k roxorům které jsem nechal přesahovat a pka již podšalovat a zalít.

Moje otázka je: Nedimenzuji to moc? Nemám na Ička navařit zeshora trny? Nebo celou konstrukci nějak vylehčit?

Díky:-)

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.