Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Spárování 45m2 přírodního kamene na zdivu domu

Autor: Božena Zemanová
Datum: 28.04.2021 08:27
uživatel: 134122

Dobrý den, prosím o info, jak mám přistoupit ke spárování bloků kamenů u domu. Našla jsem, že pro usnadnění práce ( do ní se opravdu nikdo nechce z důvodu zdlouhavosti pustit) existuje Strojní aplikátor na spárování (2500- 3000Kc). Materiál jsem spočítala na dalších 2500 Kč. Prosím o radu, jak se mám ke spárování postavit.... Ano, napíšete čelem, OK, jen, mam koupit ten aplikátor, nebo zdlouhavě rukama patlat? Dá se použít na " normální " akuvrtačku?
Předem děkuji a věřím v dobré nápady, které mi zde vždy poskytnete.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Ondřej Miňovský03.05.2021 17:42
Jozef Homola28.04.2021 10:55

Datum: 03.05.2021 17:42 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 131011
reakce na ...
Paní Zemanová, strojni aplikator vas nezachrani. Podle me jsou to vybozene penize. kupte si sparovaci spachtli podle sirky spary a nechte si na to tak dva vikendy. Vyzkousejte si to nekde kde to nebude moc videt. Uvidite, ze vam po za chvili pujde nako profikovi, nic moc na tom neni. Sparu si musite poradne navlhcit, do sparovaci hmoty pridejte trochu penetrace podle navodu k pouziti. Jestli budete davat barvivo pridavejte ho az naposled.

O.Minovsky

Autor: Jozef Homola
Datum: 28.04.2021 10:55 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100172
reakce na ...
Dejte foto toho co chcete spárovat.
Největší problém u spárování je "nezababrat" kámen na okrajích. To nejde beze stop otřít nebo umýt.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama